“KUJDES!” Biznesmeni gay ka një thirrje për shqiptarët: Pastorët në Tiranë të paguar nga… – AlpeGossip
“KUJDES!” Biznesmeni gay ka një thirrje për shqiptarët: Pastorët në Tiranë të paguar nga…

“KUJDES!” Biznesmeni gay ka një thirrje për shqiptarët: Pastorët në Tiranë të paguar nga…

Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani, ka bërë disa postime në “Instastory” ku akuzon ekstremizmin fetar si shkatërruesi i demokracisë.

Ilirjani, i cili njihet për deklaratat e tij “bombë”,  ka shkruar se ektremizmi kristian dhe islamikë prodhojnë talebanë dhe sjellin shkatërrimin e demokracisë.

Gjithashtu biznesmeni që shpesh provokon me qëndrimet e tij hodhi akuza ndaj pastorëve në Tiranë duke i konsideruar ato si persona të paguar nga lobime që e duan Shqipërinë nga lindja.

“Kujdes!”/ Biznesmeni gay ka një thirrje për

“Kujdes!”/ Biznesmeni gay ka një thirrje për

“Kujdes!”/ Biznesmeni gay ka një thirrje për

“Kujdes!”/ Biznesmeni gay ka një thirrje për

“Kujdes!”/ Biznesmeni gay ka një thirrje për

“Kujdes!”/ Biznesmeni gay ka një thirrje për