“PËRGJIGJU OSE ZHVISHU”/ Arjola Demiri i befason të gjithë me deklaratën e saj të papritur: Do doja të bëja s*ks me Bujar Asqeriun! (VIDEO) – AlpeGossip
“PËRGJIGJU OSE ZHVISHU”/ Arjola Demiri i befason të gjithë me deklaratën e saj të papritur: Do doja të bëja s*ks me Bujar Asqeriun! (VIDEO)

“PËRGJIGJU OSE ZHVISHU”/ Arjola Demiri i befason të gjithë me deklaratën e saj të papritur: Do doja të bëja s*ks me Bujar Asqeriun! (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, në natën finale të sezonit të tretë në “Shiko Kush Luan”, ishin të ftuar 6 aktorë të filmit “I love Tropoja”, i cili do të shfaqet shumë shpejt në ekranet e kinemasë, ku një prej tyre ishte dhe aktorja Arjola Demiri.

Arjola më së shumti famën e mori me rolin e saj në shfaqjen “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë”, të cilës iu desh që të masturbohej në skenën e teatrit për t’iu përshtatur rolit. Kjo gjë tërhoqi vëmendjen mediatike dhe në një prej intervistave ajo u shpreh se do të pranonte të bënte ç’do lloj roli që do t’i ofrohej.

Në një prej sfidave të emisionit, “Përgjigju ose zhvishu” ajo u përball me pyetjen:

“Ke deklaruar se nuk do të refuzoje asnjë rol. Na thuaj me cilin aktor shqiptar do të interpretoje një skenë seksi? Trego emrin ose zhvishu!”

Arjola fillimisht kërkoi që t’i jepnin disa figura dhe të zgjidhte një, pasi për momentin nuk po i kujtohej me kë do kryente marrëdhënie seksuale në një rol. Por kjo gjë u refuzua dhe pasi u mendua për një moment ajo zgjodhi aktorin Bujar Asqeriu. Një përgjigje e papritur pasi askujt nuk do i shkonte në mendje se do zgjidhte atë emër.

Shikojeni në video nga minuta 03:40: