NDRYSHIMET NË LOOK/ Kida i bashkohet vajzave që provuan ngjyrën e guximshme të flokëve, këtë herë “jo bjonde” (FOTOT) – AlpeGossip
NDRYSHIMET NË LOOK/ Kida i bashkohet vajzave që provuan ngjyrën e guximshme të flokëve, këtë herë “jo bjonde” (FOTOT)

NDRYSHIMET NË LOOK/ Kida i bashkohet vajzave që provuan ngjyrën e guximshme të flokëve, këtë herë “jo bjonde” (FOTOT)

Kida duket se e paska vendosur që 2020 të jetë viti i eksperimentimit me flokët. Pak kohë më parë, ajo na suprizoi pasi hoqi dorë nga të qenit brune e përjetshme dhe u shfaq me një ngjyrë bjonde platin. Kjo ishte një zgjedhje e përkohshme që duket se e ka bërë për klipin “Edhe sa”, por tashmë është koha për një ngjyrë tjetër.Ajo ka guxuar sërish teksa ka lyer flokët ngjyrë rozë me nuancë të hapur ose siç quhet ndryshe “baby pink”.

Tashmë ajo është pjesë e grupit të vajzave shqiptare që kanë provuar një ndër ngjyrat “jo të zakonta” dhe ja kanë dalë të duken mjaft mirë. Ndër to, përmendim Taynën, Roza Latin, Encën, Era Istrefin, Ronela Hajatin, Aurela Gaçen, Vesa Lumën etj.