NË PRITJE TË ËMBËL/ Stilistja e njohur shqiptare po bëhet me vajzë (FOTOT) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Stilistja e njohur shqiptare po bëhet me vajzë (FOTOT)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Stilistja e njohur shqiptare po bëhet me vajzë (FOTOT)

Me siguri e keni dëgjuar të paktën një herë në jetën tuaj emrin e stilistes së njohur shqiptare, Drenusha Xharra.

Ajo është një ndër personazhet më të dashur për VIP-at nga bota e modës dhe “shpëtimi” i tyre si për evente, ashtu edhe për videoklipe.

Puna e saj e palodhshme është vlerësuar tej mase, por edhe jeta private e Drenushës ka tërhequr vëmendjen e mediave.

Stilistja po bëhet nënë, ndërsa koleget e punës i kanë organizuar një super festë për të zbuluar gjininë e bebushit.

“Prive” ka publikuar pamje nga festa, ku është mësuar se Drenusha do të bëhet me vajzë.

Drenusha duhet të ndihet në qiellin e shtatë nga lumturia që tashmë do të bëhet me një shoqe për gjithë jetën!

I urojmë shtatzëni të mbarë!