OLTA GIXHARI NUK DI TË NDALET/ Provokon e shtrirë dhe duket super seksi (FOTO) – AlpeGossip
OLTA GIXHARI NUK DI TË NDALET/ Provokon e shtrirë dhe duket super seksi (FOTO)

OLTA GIXHARI NUK DI TË NDALET/ Provokon e shtrirë dhe duket super seksi (FOTO)

Aktorja sensuale Olta Gixhari ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram duket tejet joshëse ndërsa është shtrirë në divan.

Ajo çfarë u ka rënë në sy fansave, është fakti se si ajo arrin që gjithmonë të duket në formë.

Kjo nuk është hera e parë që Olta del provokuese në rrjete sociale mirëpo kësaj radhe ka rrëmbyer vëmendjen me pozën dhe me mënyrën artistike që ka zgjedhur të realizojë.