”ELIONA PITARKA DUHET TË LARGOHET NGA EKRANI”/ Xhensila Pere jep deklaratën që nuk e prisnim – AlpeGossip
”ELIONA PITARKA DUHET TË LARGOHET NGA EKRANI”/ Xhensila Pere jep deklaratën që nuk e prisnim

”ELIONA PITARKA DUHET TË LARGOHET NGA EKRANI”/ Xhensila Pere jep deklaratën që nuk e prisnim

Xhensila Pere, ish-banorja e “Big Brother 8” dhe përfaqësuesja e Shqipërisë në “Miss World 2014”, dha një intervistë për Glamour Zone në Ora News. E pyetur nga moderatorja në lidhje me personazhin që duhet të largohet nga ekrani, Pere u përgjigj me emrin e Eliona Pitarkës.

“Nisur dhe nga ajo [Klanifornia] që sapo ka startuar, pashë dhe puntatën e parë…Eliona Pitarka,” tha Xhensila. “Më duket kot pa lidhje. Tek ajo fushë ku është prezantuar, si është prezantuar, për mua nuk bën. Sidomos në atë pesë sekonda kur doli te emisioni ku është aktore [Klanifornia], mua personalisht m’u duk kot.”

Në “Klanifornia”, Pitarka del në skeçin e fundit, ku aktorët tentojnë të imitojnë (1:28:30) “Dance with me” .