Ishin të pandarë kur këndonin ”Ngjyra e kuqe”, ja si është raporti mes Adrian Gaxhës me Florianin (FOTO) – AlpeGossip
Ishin të pandarë kur këndonin ”Ngjyra e kuqe”, ja si është raporti mes Adrian Gaxhës me Florianin (FOTO)

Ishin të pandarë kur këndonin ”Ngjyra e kuqe”, ja si është raporti mes Adrian Gaxhës me Florianin (FOTO)

Floriani është një ndër këngëtarët më të talentuar në muzikën shqiptare, një djalosh simpatik i cili u bë i famshëm nga Adrian Gaxha me këngën “Ngjyra e kuqë”.

Ndonëse atij kontrata i skadoi në dhjetor të vitit të kaluar, Floriani ka respekt të madh për Gaxhën dhe raportet e tyre janë shumë të mira.

Këtë e dëshmon fakti që Floriani e ka ripostuar në profilin e tij në Instagram këngën e re të Gaxhës, “Lujmi krejt”, të cilën këngëtari e publikoi në bashkëpunim me reperin Onat.

Postimin e Florianit e ka pëlqyer Gaxha, i cili e ka quajtur edhe ‘alltan’, Florianin.