MADHËSIA SA E NJË PALLTËXHANI/ Pensionisti thyen penisin në 2 vende gjatë seksit – AlpeGossip
MADHËSIA SA E NJË PALLTËXHANI/ Pensionisti thyen penisin në 2 vende gjatë seksit

MADHËSIA SA E NJË PALLTËXHANI/ Pensionisti thyen penisin në 2 vende gjatë seksit

Një pensionist që ka thyer penisin e tij në dy vende gjatë marrëdhënies seksuale është plagosur aq rëndë sa mjekët e përshkruan organin e tij si ‘saksofon’.

62-vjeçari, mbiemri i të cilit është Liao tha se dëgjoi një zhurmë të fortë kur po kryente marrëdhënie në një motel me partneren e tij.

Liao, i cili është nga Taiwan është dërguar me urgjencë në spital për të trajtuar plagën e rëndë. Mjekët treguan se ai kishte lënduar organin në tre vende që i solli enjtje ekstreme.

“Penisi i tij i plagosur ishte fryrë për shkak të thyerjes së dyfishtë. Kishte marrë formën e një saksofoni dhe madhësia ishte sa e një patëllxhani”, tha doktori Kuo Chia-cheng.

Fati i mirë ndoqi Liao-n pasi mjekët arritën ta mjekonin dhe i thanë se mund të përjetojë sërish ereksion.

Mjekët dhanë një mesazh për të gjithë meshkujt që përjetojnë këtë gjë. Të gjithë duhet të shkojnë me urgjencë në spital që të mos hynë në kirurgji. Operacioni mund të shkaktojë probleme në ereksion në të ardhmen.