“DISA GJËRA JANË THJESHT GJENETIKE”/ Klea Huta e kujton kështu periudhën e saj të gjimnazit – AlpeGossip
“DISA GJËRA JANË THJESHT GJENETIKE”/ Klea Huta e kujton kështu periudhën e saj të gjimnazit

“DISA GJËRA JANË THJESHT GJENETIKE”/ Klea Huta e kujton kështu periudhën e saj të gjimnazit

Moderatorja e njohur, Klea Huta ka kujtuar sot me anë të disa fotove periudhën kur ka qenë ende në gjimnaz.

Në këtë mënyrë, Klea ka treguar dhe se flokët për të cilat ndjekësit e pyesin shpeshherë, i ka pasur gjithmonë të gjatë.

“Ja pra nëpër arkiva. Viti 2010-2011, disa gjëra janë thjesht genetike”, ka shkruar Klea krah postimit në ‘Instastory’, ku shfaqet në bankat e shkollës.

Me siguri Kleas i mungon shumë kjo periudhë, ndonëse koha fluturon shumë shpejt dhe në vetëm pak javë ajo pritet të bëhet nënë për herë të parë.