DO JETË PJESË E “LOVE STORY”? Ja çfarë thotë Athdheu – AlpeGossip
DO JETË PJESË E “LOVE STORY”? Ja çfarë thotë Athdheu

DO JETË PJESË E “LOVE STORY”? Ja çfarë thotë Athdheu

Së fundmi është përfolur se ish-konkurrentin e “Përputhen”, Atdhe Xharavinën, do ta shohim në “Love Story”, bashkë me Kristin dhe Xhonin.

Sipas burimeve të “Pamfletit”, Atdheu kishte kërkuar të rikthehet në “Përputhen”, por kërkesa e tij nuk është miratuar nga Olsa Muhameti. Kështu ai ka komunikuar me produksionin e “Love Story” në Tv Klan.

Mirëpo përmes një postimi në Instastory, Atdheu i ka hedhur poshtë këto zëra. Ai tregon se ka refuzuar edhe kërkesën për t’u rikthyer në “Përputhen”.

“Nuk do jem pjesë e emisioneve të tjera, qetësoheni se kam mbaru punë unë me këto”, shkruan Atdheu.