U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Eliona Pitarka pret flokët dhe duket kaq ndryshe (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Eliona Pitarka pret flokët dhe duket kaq ndryshe (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Eliona Pitarka pret flokët dhe duket kaq ndryshe (FOTO)

Muajin e kaluar aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të Galas. Eliona ka qëndruar aktive në rrjete sociale duke ndarë foto e video me vogëlushen dhe ka treguar se jeta e saj ka ndryshuar.

Së fundmi aktorja ka bërë edhe një ndryshim në pamje duke i prerë flokët shkurt e duke i çelur ngjyrën.

Eliona duket shumë e kënaqur me pamjen e re që e bën të duket akoma më e ëmbël.