LARGIMI I BUJSHËM I AKTORES SË PORTOKALLISË/ Salsano Rrapi: Iku fshehurazi! – AlpeGossip
LARGIMI I BUJSHËM I AKTORES SË PORTOKALLISË/ Salsano Rrapi: Iku fshehurazi!

LARGIMI I BUJSHËM I AKTORES SË PORTOKALLISË/ Salsano Rrapi: Iku fshehurazi!

Delina Zhupa ishte një nga ikjet më të fundit nga “Portokallia” për një projekt të ri në Tv Klan. Një aktore që ka luajtur personazhe që shumë shpejt janë përqafuar nga publiku shqiptar, si drejtoresha e Doganave, apo ‘Çifti i lumtur’. Por si ishte ikja e saj nga Portokallia?

I ftuar në Rreze Dielli, moderatori i programit të humorit, njëherazi edhe aktor, tregon se ikja e Delinës ishte “fshehurazi”

“Ishte pak çudi sepse ajo iku si me thënë fshehurazi. Mbasi bëmë turneun e “Portokallisë”, vetëm kur i kishte thënë regjisorit që do largohem”, u shpreh Salsano, përballë moderatorëve Alban Musa dhe Suada Daci.