“SHUMË I LEZETSHËM DUKESH…”/ Andi në pozë me tjetër, Jasmina habit me reagimin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“SHUMË I LEZETSHËM DUKESH…”/ Andi në pozë me tjetër, Jasmina habit me reagimin (FOTO+VIDEO)

“SHUMË I LEZETSHËM DUKESH…”/ Andi në pozë me tjetër, Jasmina habit me reagimin (FOTO+VIDEO)

Andi Artani, konkurrenti i “Përputhen”, që pas hyrjes në emision ka marrë menjëherë vëmendjen dhe shumë shpejt do e shohim edhe në një tjetër version, si protagonist të klipit të ri të Diona Fonës.

Diona ka publikuar sot disa foto të shkëputura nga xhirimet ku shfaqet me Andin dhe mes komenteve ka dalluar ai i Jasminës.

“Tik tok, tik tok”, shkruan Andi duke treguar se mezi po pret publikimin e këngës.

“Andi shumë i lezetshëm dukesh te kjo foto”, i replikon Jasmina, duke treguar se nuk është aspak xheloze që ai shfaqet krah një vajze tjetër.

Klipi i Dionës mban titullin “Sheqer” dhe këngëtaren do ta shohim në momente të ëmbla me konkurrentin e “Përputhen”.