Jul Dedës i bëjnë pyetjen me “SPEC”: “Ermalin apo Gentin”? Ja si përgjigjet aktori (FOTO) – AlpeGossip
Jul Dedës i bëjnë pyetjen me “SPEC”: “Ermalin apo Gentin”? Ja si përgjigjet aktori (FOTO)

Jul Dedës i bëjnë pyetjen me “SPEC”: “Ermalin apo Gentin”? Ja si përgjigjet aktori (FOTO)

Treshja fantastike e dikurshme e humorit SHBLSH, e përbërë nga tre aktorët Julian Deda, Ermal Mamaqi dhe Gentian Zenelaj kanë qenë në vëmendjen e publikut dhe mediave kohët e fundit që pas deklaratës së Gentit në “Thumb” ku tregoi për herë të parë se përse nuk flet me Julin.

Të shumtë janë fansat që kanë dashur një rikthim të tyre edhe pse duket se kjo gjë nuk ka për t’u arritur.

Dëshirën e fansve për tu pajtuar e shohim dhe në pyetjet që i drejtojnë Jul Dedës në risinë më të re të Instagramit.

“Një pyetje me spec, kush të bë n më shumë pëe të qeshur Ermal Mamaqi (bashkë) apo Genti?”, pyet një fans/fanse Julin

“Kjo nuk është pyetje me spec por me sallatë jeshile”, i kthen Juli duke mos i dhënë përgjigjjen që kërkonte. Mesa duket marrdhënia është akoma e krisur mes tyre aq sa Juli devijon pyetjen./AlpeNews.al/