VË NË LOJË FANSAT/ Kejvin Kthella shfaqet seksi por diçka nuk shkon me FOTON: I është thyer… – AlpeGossip
VË NË LOJË FANSAT/ Kejvin Kthella shfaqet seksi por diçka nuk shkon me FOTON: I është thyer…

VË NË LOJË FANSAT/ Kejvin Kthella shfaqet seksi por diçka nuk shkon me FOTON: I është thyer…

Kejvina Kthella gjithnjë e më tepër po bëhet pjesë e pandashme e mediave rozë shqiptare.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Me pozat e nxehta e format bombastike, ajo po i “çmend” fansat e saj dhe në këtë formë ka vepruar me imazhet e fundit.

Në foton e postuar pak më parë në “Instagram” Kejvina “vë në lojë” fansat e saj: Gjeni defektin!

Nuk ka asgjë për tu shqetësuar, vetëm i është thyer thoi.