“SI KËRNACKË”/ Komenti qesharak i Besit në foton e 8 viteve më parë të Klajdi Harunit – AlpeGossip
“SI KËRNACKË”/ Komenti qesharak i Besit në foton e 8 viteve më parë të Klajdi Harunit

“SI KËRNACKË”/ Komenti qesharak i Besit në foton e 8 viteve më parë të Klajdi Harunit

Nostalgjia ka ‘prekur’ edhe këngëtarin e njohur të “ThreeDots”, Klajdi Haruni. Ai ka publikuar një foto të 8 viteve më parë, ku shfaqet si një djalosh i ëmbël, ndryshe nga Klajdi i rritur që kemi parë gjithmonë. Kjo foto ka tërhequr edhe vëmendjen e Bes Kallakut, i cili nuk mund ta linte pa komentuar me humorin që e karakterizon gjithmonë. “Si kërnackë”, i shkruan ai, duke iu referuar origjinës së Klajdit, nga Korça.

Këngëtari ka treguar gjithmonë krenarinë për vendin e tij të lindjes, i cili është mjaft i njohur për serenatat e ëmbla, ushqimin e mirë dhe traditat shumëvjeçare.

View this post on Instagram

#8vjetperpara 🙈😃

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on