SI DY PIKA UJI/ Fjoralba Ponari na prezanton prindërit dhe s’i paska lënë gjë mamasë së saj (FOTOT) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Fjoralba Ponari na prezanton prindërit dhe s’i paska lënë gjë mamasë së saj (FOTOT)

SI DY PIKA UJI/ Fjoralba Ponari na prezanton prindërit dhe s’i paska lënë gjë mamasë së saj (FOTOT)

Megjithatë, gjatë ditëve në karantinë Fjoralba duket se i ka bërë disa përjashtime.

Teksa më herët na tregoi se vazhdon të jetë në një lidhje dashurie, sot moderatorja ka prezantuar ndjekësit me prindërit e saj.

Dikush i ka kërkuar Fjoralbës në InstaStory një foto të prindërve në rini dhe tani, ndërsa ajo nuk ka ngurruar t’i postojë.

Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një zemër të kuqe, ndërsa na ra menjëherë në sy fakti që Fjoralba është një kopje identike e mamasë së saj.

Ajo ka marrë të njëjtat tipare të së ëmës, e cila më shumë duket si motra e Fjoralbës sesa si mamaja e saj.

Ju si mendoni, me cilin nga prindërit ngjan më shumë moderatorja?