Pas 10 muajsh e paralizuar, kjo vajzë surprizoi gjithë maturën duke ecur (VIDEO) – AlpeGossip
Pas 10 muajsh e paralizuar, kjo vajzë surprizoi gjithë maturën duke ecur (VIDEO)

Pas 10 muajsh e paralizuar, kjo vajzë surprizoi gjithë maturën duke ecur (VIDEO)

Twitter-i mbeti pa fjalë nga një video e postuar nga një vajzë e quajtur Momo, pak orë para mbrëmjes së saj të Maturës. Momo, prej 10 muajsh, nuk ecte dot. Për Maturë vendosi të surprizojë shoqëruesin e saj duke ecur.

Sapo hapet dera, Momo ecën drejt tij dhe reagimi i shoqëruesit s’mund të ishte më epik. “Si dreqin e bëre atë,” thotë ai.

“Pas dhjetë muajsh që nuk ecja dot me këmbët e mia, vendosa të surprizoj shoqëruesin tim kështu,” shkruhet mbi video.”

Dhe nëse kjo video nuk ju del, Momo u zgjodh Mbretëreshë e Mbrëmjes. Ajo eci vetë drejt skenës për të pranuar çmimin.