“SHIKO KUSH LUAN”/ Refuzoi Young Zerkën. Ronela Hajati: Do martohesha me… – AlpeGossip
“SHIKO KUSH LUAN”/ Refuzoi Young Zerkën. Ronela Hajati: Do martohesha me…

“SHIKO KUSH LUAN”/ Refuzoi Young Zerkën. Ronela Hajati: Do martohesha me…

Emisioni “Shiko Kush Luan” ka startuar dhe rubrikat po vazhdojnë njëra pas tjetrës.

Gjatë rubrikës ku duhej të zgjidhte mes një personave me të cilët do darkonte, do eliminonte e do martohej, Ronela Hajati befasoi me deklaratën e saj.

Fillimisht ajo refuzoi Young Zerkën me të cilin përflitet për një lidhje, do martohej me Festimin e do dilte për darkë me Agon Amigën

Me siguri Young Zerka do mërzitet pas kësaj…