“BUDALLAQE MBETE MOJ QYQE”/ Fansja e ofendon por Aulona i kthen komentin EPIK (FOTO) – AlpeGossip
“BUDALLAQE MBETE MOJ QYQE”/ Fansja e ofendon por Aulona i kthen komentin EPIK (FOTO)

“BUDALLAQE MBETE MOJ QYQE”/ Fansja e ofendon por Aulona i kthen komentin EPIK (FOTO)

Aulona Musta është një nga personazhet më provokues dhe më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar. Shpeshherë me postimet e saj ajo ngall diskutime mes komentuesve të shumtë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe në një foto të fundit ku shfaqet me bashkëshortin e saj dhe një qen, foto në të cilën shkroi: “e kisha shtepi me oborr i kisha marre tre si ky direkt…si ky kafi e kam fjalen”.

Mirëpo një fanse i është kundërvënë duke i thënë “budalle mbete moj qyqe e kthyer në sorrë”. Ky koment si ka pëlqyer aspak Aulonës e cila ka reaguar me një koment epik:

“u bera kurioze kush ma kishte bere kete koment, pastaj u futa pashe profilin tend dhe u sqarua gjithcka…”