Shkruaj për zemër të thyer, se të thyer e kam dhe vetë: Reperi shqiptar çudit me këtë deklaratë (FOTO) - AlpeGossip
Shkruaj për zemër të thyer, se të thyer e kam dhe vetë: Reperi shqiptar çudit me këtë deklaratë (FOTO)

Shkruaj për zemër të thyer, se të thyer e kam dhe vetë: Reperi shqiptar çudit me këtë deklaratë (FOTO)

Është ndër më të preferuarit jo vetëm për muzikën por edhe për pamjen.

Reperi i njohur shqiptar, ka lajmëruar pëermes disa postimeve klipin e ri që pritet të sjellë.

Por ndryshe nga herë e tjera ai ka njoftuar në një mënyrë krejt ndryshe ku dukej sikur është shumë i përfshirë në këtë këngë.

“Shkruaj për zemrën e thyer, se të thyer e kam vet”, ka shkruar reperi në postimin e tij në ‘Instastorie’. Ky mund të jetë një nga vargjet e këngës që duket majft i personalizuar.