KARANTINA E VIP-AVE/ Nga llibrat tek mësimi se si “të ziejmë një vezë”. Ja si ishte dita e tyre (FOTOT) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Nga llibrat tek mësimi se si “të ziejmë një vezë”. Ja si ishte dita e tyre (FOTOT)

KARANTINA E VIP-AVE/ Nga llibrat tek mësimi se si “të ziejmë një vezë”. Ja si ishte dita e tyre (FOTOT)

Si çdo ditë edhe sot do ju trregojmë një pjesë të ditës në karantinë të VIP-ave, se çfarë kanë bërë ata gjatë ditës.

Në këto ditë karantine VIP-at siç duket edhe në postimet e tyre Instastory po ja kalojnë shumë mirë dhe po argëtohen shumë në shtëpi.

AlpeNews.al ju sjell disa nga momentet e karantinës së VIP-ave në shtëpi.

Arbana Osmani po kalon ditën me djalin e saj duke u argëtuar. Siç e shohim edhe në foton e mëposhtme djali i moderatores po i lyen buzët asaj duke e kthyer edhe në argëtim për të dy.

Bora Zemani pak edhe “qesharake” po na trregon në imstastoryn e saj se si të ziejmë një kokërr vezë ajo na trregon edhe hapat si në fotot  e mëposhtme.

Aulona Muska si çdo ditë eshe sot në karantinën e saj stërvitet në sgtëpi dhe disa nga ushtrimet i ndan me ndjekësit e saj në instagram dhe na trregon se si duhet të veprojmë.

Ndërsa këngëtarja Tuna Sejdi na trregon në instastoryn e saj që po gatuan për drekë mussaka dhe duke e kaluar sa më mirë karantinën.

Këngëtarja shqiptare Tayna po e kalon karantinën duke lexuar një libër të “Napoelon Hill” “Power of Positive Action” . Tayna shkruan se ky libë të ndihmon të jesh pozitiv dhe të mbaq qendrim pozitiv kundër çdo gjëje.