ËSHTË VETËM 5 VJEÇE/ Vogëlushja e ëmbël shqiptare që imiton vipat në mënyrën më unike (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË VETËM 5 VJEÇE/ Vogëlushja e ëmbël shqiptare që imiton vipat në mënyrën më unike (FOTO)

ËSHTË VETËM 5 VJEÇE/ Vogëlushja e ëmbël shqiptare që imiton vipat në mënyrën më unike (FOTO)

Amila është vogëlushja e ëmbël 5-vjeçarja shqiptare që imiton vipat në mënyrën më unike të mundshme.

Ajo ka një faqe në rrjetin social instagram që menaxhohet nga mamaja e saj dhe ndiqet nga më shumë se 13.5 mijë njerëz.

Amila imiton cdo vip të mundshëm këngëtarë, aktorë apo prezantues me veshje dhe pozë njësoj si ata.

Vogëlushja ka qenë një prej personazheve të emisionit “Rreze Dielli”, para një viti në Report Tv.

Dëshira e mamasë së Amilës është që në të ardhmen vogëlushja të bëhet pjesë e botës së televizionit dhe me siguri kjo ëndërr do bëhet shumë shpejt realitet pasi vogëlushja e adhuron kamerën dhe i pëlqen të shohë veten në ekran.

Më poshtë janë disa nga fotot e Amilës, rikrijime të fotove të VIP-ave shqiptarë dhe atyre të huaj.