“NUK E TAKOVA KURRË NJË…”/ Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E TAKOVA KURRË NJË…”/ Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë (FOTO)

“NUK E TAKOVA KURRË NJË…”/ Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë (FOTO)

Së fundmi Trejsi Sejdini ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur me një bluzë me dollarë.

Kjo veshje e tregon shumë joshëse dhe provokuese. Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen është mbishkrimi i fotos!

“Nuk e takova kurrë një dollar që nuk më pëlqeu”, ka shkruar Trejsi , ku na ka lënë të nëkuptojmë se i paska mjaft mirë punët me dollarët.