E mbani mend Berkanin? Ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij (FOTO) – AlpeGossip
E mbani mend Berkanin? Ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij (FOTO)

E mbani mend Berkanin? Ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij (FOTO)

Me siguri shumë prej jush e mbani mend këngëtarin e njohur Bekani, i cili përpara disa vitesh e çmendi publikun shqiptar me këngët e njohura ‘Ekstravagante’ ose ‘Akoma të dua’. Ai me pamjen e tij vodhi zemrat e shumë vajzave në ato vite, por prej kohësh është larguar nga jeta publike.

Mirëpo së fundi sipas burimeve të ‘Prive’ Berkani ka vendosur të rikthehet dhe është gati duke punuar për projektin e tij më të ri muzikor.

Ndryshe nga herët e tjera, ai nuk do i këndojë më dashurisë, por kjo këngë do jetë më ritmike dhe pritet të dal gjatë muajve të verës.

Përveç kësaj ai ka ndryshuar shumë edhe në pamjen e tij dhe me siguri me këto foto nuk do e njihni. Ndër të tjera dihet që Berkani përpara disa vitesh u bë dhe baba i një vajze.