Kejvina Kthella SHOKON fansat me foton pa make-up, ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella SHOKON fansat me foton pa make-up, ja si duket ajo (FOTO)

Kejvina Kthella SHOKON fansat me foton pa make-up, ja si duket ajo (FOTO)

Ajo magjepse me foto e saj me make up, madje vërshojnë komentet pozitive.
Por këtë herë Kejvina Kthella ka befasur me pamjen e saj pa make-up.

Ajo ka publikuar një foto nga palestara ku nuk ka asnjë pike grimi. Në këto pamje nuk mund të thuhen të njëjtat fjalë kur e shikon të grimuar.

Kohët e fundit Kejvina është parë të pozojë me fustane nusërie dhe është dukur mbresëlënëse.