Ju kujtohen modelet e flokëve të VIP-ave shqiptarë, që dikur dukeshin trendy? Sot janë një “TMERR” i vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohen modelet e flokëve të VIP-ave shqiptarë, që dikur dukeshin trendy? Sot janë një “TMERR” i vërtetë (FOTO)

Ju kujtohen modelet e flokëve të VIP-ave shqiptarë, që dikur dukeshin trendy? Sot janë një “TMERR” i vërtetë (FOTO)

Ju kujtohet se kush ka qenë modeli i preferuar i flokëve për meshkuj në vitet 2000 ? Ai që na vjen në mendje tani është modeli i Alban Skënderajt, i cili i çmendi jo vetëm femrat por edhe meshkujt me flokët e tij të gjatë. Thuajse të gjithë çunat dëshironin një model të tillë, që sot konsiderohet disi i çuditshëm për kohën në të cilën jetojmë.

Megjithatë, moda ndryshon, koha ikën dhe sot, modelet e preferuara të viteve 1990-2000 duken mjaft qesharake.

Ne po ju sjellim disa foto të meshkujve të famshëm shqiptarë, për të parë sesi i kanë pasur flokët në rini.

Getoar Selimi

 

Alban Skënderaj

Noizy

 

Ledri Vula dhe Skivi

Sabri Fejzullahu

 

Majk

Eugent Bushpepa

 

Ledion Liço

Sidrit Bejleri