BEBE REXHA POSTON FOTON E RASKAPITUR/ Mario i bën komentin epik – AlpeGossip
BEBE REXHA POSTON FOTON E RASKAPITUR/ Mario i bën komentin epik

BEBE REXHA POSTON FOTON E RASKAPITUR/ Mario i bën komentin epik

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga mëngjesi deri në darkë, duke treguar për aktivitetet gjatë ditës apo koncertet.

Ditën e sotme Bebe ka postuar një foto ku shfaqet e lodhur dhe e rraskapitur pas një udhëtimi, mirëpo në hapësirën e komenteve dallon komplimenti që i ka bërë Mario.

“Sa bukur”, i shkruan grimieri i Kimit – Bebes duke përdorur frazën e tij të famshme që pak vite më parë ja mësoi edhe Kim Kardashianit.

Bebe Rexha aktualisht po shijon suksesin e këngës “Last Hurrah” e cila ka arritur miliona shikime në Youtube, por nga ana tjetër ka pasur edhe kritika të shumta.