RIKTHEHET ERTUGRUL/ Ja kur do e ndiqni serialin tuaj të preferuar (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHEHET ERTUGRUL/ Ja kur do e ndiqni serialin tuaj të preferuar (FOTO)

RIKTHEHET ERTUGRUL/ Ja kur do e ndiqni serialin tuaj të preferuar (FOTO)

Seriali i preferuar i shqiptarëve dhe që ka arritur rekord audience, Ertugrul më në fund do të rikthehet me episode të reja.

Nga 11 marsi Erugrul do të transmetohet në ekranin e Klan plus me 90 episode të reja të sezonit të pestë.

Në këtë sezon Ertugrul është plakur dhe seriali do të jetë në një fazë tranzitore nga Ertugrul për tek i biri.

Pjesë e kastit është bërë edhe aktorja Hande Soral me të cilën do dashurohet Ertugrul.

Nga e hëna në të premte në orën 20:00, vetëm në ekranin e Klan Plus.