“TI ISHE I PARI QË…”/ Samanta publikoi KËNGËN e re dhe arsyeja pse e bëri DITËN e sotme eshtë emocionuese (VIDEO) – AlpeGossip
“TI ISHE I PARI QË…”/ Samanta publikoi KËNGËN e re dhe arsyeja pse e bëri DITËN e sotme eshtë emocionuese (VIDEO)

“TI ISHE I PARI QË…”/ Samanta publikoi KËNGËN e re dhe arsyeja pse e bëri DITËN e sotme eshtë emocionuese (VIDEO)

Prej disa ditësh Samanta Karavella dhe Elinel kishin paralajmëruar nxjerrjen e bashkëpunimit të tyre “Vonë”, por nuk kishin zbuluar datën e publikimit.

Pak minuta më parë kjo këngë nga dyshja e njohur e muzikës është publikuar dhe arsyen pse ata e kanë publikuar pikërisht në ditën e sotme e zbuloi Samanta.

Përmes një postimi në Instagram këngëtarja zbuloi se sot është ditëlindja e nipit të saj, Ethan ndaj ajo ka vendosur që kjo këngë të publikohet në ditën e tij.

“Gëzuar ditëlindjen Ethan! Vendosa ta publikoj këtë këngë në ditën e lindjes tënde se ti ishe i pari që e këndove me zërin tënd ëngjëllor! Faleminderit që na e zbukuron çdo ditë. Tezja të do pafund” – ka shkruar Samanta.