PUBLIKON FOTON NË INSTAGRAM/ Ledrit i vjen një mysafirë i ri në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON NË INSTAGRAM/ Ledrit i vjen një mysafirë i ri në shtëpi (FOTO)

PUBLIKON FOTON NË INSTAGRAM/ Ledrit i vjen një mysafirë i ri në shtëpi (FOTO)

Me siguri i keni dëgjuar historitë e famshme të filmave “Marvel” me personazhin heroik të “Batman”-it dhe me shumë gjasa të shumtë janë ata që e adhurojnë këtë personazh për ngjarjet në të cilat ai përfshihet.

Po çfarë lidhje të ketë Batmani me bukuroshin e showbizz-it, Ledri Vula?

Ka qenë vetë këngëtari i cili me anë të një foto të publikuar në Instagram, ka treguar se Batman i ka shkuar për vizitë në shtëpi, por kujdes!

Ledri e ka fjalën për një lakuriq nate i cili është edhe simboli nga i cili karakterizohet personazhi heroik në film.

Qetësohuni njerëz! Fundja Batman është një kreacion i mendjes së ndritur të autorit Stan Lee