HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja pse duhet ta pëlqeni një “Virgjereshë” si Ronela Hajati (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja pse duhet ta pëlqeni një “Virgjereshë” si Ronela Hajati (FOTO+VIDEO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja pse duhet ta pëlqeni një “Virgjereshë” si Ronela Hajati (FOTO+VIDEO)

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të preferuara të skenës shqitpare e njëkohësisht mund të themi shumë seksi.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Virgjereshës” dhe përshtatet me çdo karakteristikë të saj.

Epo, “Virgjëresha” është ajo shenjë e horoskopit e cila duket gjithnjë bukur. E tillë është edhe Ronela e cila asnjëherë nuk gabon me paraqitjen e saj. Ajo shfaqet gjithnjë e veshur shumë “Stylish” dhe komentohet mjaft nga publiku.

Besueshmëria e “Virgjëreshës” në vetvete shkakton zili tek të tjerët. Jo rrallëherë ndodh që Ronela të kritkohet nga fansat por gjithnjë ajo ka ditur si të eci para e gjithnjë ka treguar se ka besim tek ajo çfarë ajo mund të bëjë.

View this post on Instagram

🌙

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Dhe më e rëndësishmja, Ronela Hajati është “krenare” që është “Virgjereshë…

/AlpeNews.al