“DIELLI IM”/ Bora Zemani publikon FOTON e djalit dhe është një dashuri – AlpeGossip
“DIELLI IM”/ Bora Zemani publikon FOTON e djalit dhe është një dashuri

“DIELLI IM”/ Bora Zemani publikon FOTON e djalit dhe është një dashuri

Bora Zemani është një ndër moderatoret bukuroshe të ekranit.

Si nënë ajo është majft e përkushtuar ndaj dalit të saj Arborit.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto të tij dhe i ka emocionuar të gjith me mbirshkrimin “Dielli im”.

Menjëherë krahas fotos fansat kanë shkruar komente të shumta komplimentuese dhe motivuese.

View this post on Instagram

Dielli im!!

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on