” I VËNË FLAKËN” Festivalit të Filmit/ Supermodelet “pushtojnë” Kanën (FOTO) – AlpeGossip
” I VËNË FLAKËN” Festivalit të Filmit/ Supermodelet “pushtojnë” Kanën (FOTO)

” I VËNË FLAKËN” Festivalit të Filmit/ Supermodelet “pushtojnë” Kanën (FOTO)

Festivali i Filmit në Kanë është pushtuar nga supermodelet Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Elsa Hosk dhe Toni Garrn për amfAR Gala.

Amfar Gala është një nga eventet më të preferuara ndërkombëtare ku mbidhet elita e Hollywood.

Alessandra i befasoi të gjithë me një fustan ngjyrë pink duke provuar pse është një nga modelet më të suksesshme në botë. Ndërsa Heidi shkëlqeu me fustan të bardhë teksa në tapetin e kuq iu bashkua Toni dhe Elsa.