Arilena Ara lajmëron projektin e ri muzikor? Ja si shfaqet në Instagram këngëtarja – AlpeGossip
Arilena Ara lajmëron projektin e ri muzikor? Ja si shfaqet në Instagram këngëtarja

Arilena Ara lajmëron projektin e ri muzikor? Ja si shfaqet në Instagram këngëtarja

Arilena Ara vazhdon të sjellë projekte të reja dhe së fundmi këngëtarja e talentuar ka postuar në Instagram disa foto ku shfaqet buzë detit.

Me një këmishë të bardhë të shkurtër Arilena mendohet se po punon për një klip të ri.

Pas suksesit të këngës Nentori këngëtarja duket se po bëhet gati për një këngë të re.