MODELJA SEKSI I FUTET MUZIKËS/ Pasi iu bashkua grupit të Noizy-t, ka gati këngën e parë – AlpeGossip
MODELJA SEKSI I FUTET MUZIKËS/ Pasi iu bashkua grupit të Noizy-t, ka gati këngën e parë

MODELJA SEKSI I FUTET MUZIKËS/ Pasi iu bashkua grupit të Noizy-t, ka gati këngën e parë

Bukuroshja shqiptare Niki Delijorgji, e cila ka qenë fituese e “Miss Shqipëria 2012” dhe “Miss Globe”, i të njëjtit vit, ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj.

Modelja seksi tashmë ka vendosur që t’i futet muzikës dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instastory, ku pyet ndjekësit për të publikuar ose jo këngën e saj të parë këtë verë.

Me sa duket Niki e paska gati projektin e ri muzikor dhe pritet ta lançojë shumë shpejt në treg. Deri më tani dimë që kënga e saj i përket rrymës muzikore pop dhe duke qenë se do të dalë në verë, pritet të jetë mjaft ritmike.

Nuk e dimë nëse kënga do të vijë nën logon e OTR, pasi vitin e kaluar Niki u bë anëtarja më e re e grupit të Noizy-t. Na mbetet vetëm të presim!