Majk “PENDOHET” për ndarjen nga Majlinda! Ja çfarë thotë: Njerëzit shpeshherë dalin nga vetja dhe… – AlpeGossip
Majk “PENDOHET” për ndarjen nga Majlinda! Ja çfarë thotë: Njerëzit shpeshherë dalin nga vetja dhe…

Majk “PENDOHET” për ndarjen nga Majlinda! Ja çfarë thotë: Njerëzit shpeshherë dalin nga vetja dhe…

Marrëdhënia midis reperit të njohur shqiptar Majk dhe Majlinda Zeka ka qenë shumë e komentuar nga mediat. Ata kanë më shumë se një vit që janë të ndarë dhe janë prindër dhe të një djali që quhet Roan.

Mirëpo është përfol gjatë që lidhja e tyre nuk ka përfunduar aspak mirë dhe për këtë arsye ata nuk janë parë më bashkë, pavarësisht djalit të tyre.

Së fundmi Majk është në një lidhje tjetër dashurie me modelen kosovare, Melita Nushi me të cilën është kapur disa herë mat, por ende nuk e ka pranuar publikisht lidhjen.

Por në postimet e tij të fundit në Instastory, reperi ka habitur ndjekësit teksa ka publikuar disa vargje ku është shprehur i penduar.

“Se njerzit nga syni i unt e nga etja, shpesh her dalin nga vetja, e si shohin gabimet e veta, deri sa të ndëshkon jeta”, mesa duket këto vargje janë pjesë e këngës së tij të re, që shumë fansa dhe media kanë komentuar se i janë dedikuar ish të dashurës së tij, Majlinda Zeka.