DIKUR I DASHURI I DUA LIPËS/ Sot Ledri Vula kalon pushimet me familjen e saj (FOTO) - AlpeGossip
DIKUR I DASHURI I DUA LIPËS/ Sot Ledri Vula kalon pushimet me familjen e saj (FOTO)

DIKUR I DASHURI I DUA LIPËS/ Sot Ledri Vula kalon pushimet me familjen e saj (FOTO)

Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar dhe sigurisht një prej reperëve më të dashur edhe për vajzat të cilat shkulin flokët pas tij.

Ai i ka dhuruar publikut tonë shumë hite ndër vite, hite të cilat i dëgjojmë në të gjitha ambientet.

Ju rikujtojmë se këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur kosovar Ledri Vula vite më parë kanë qenë në një lidhje të cilën mediat e kanë komentuar shpeshherë.

Edhe pse Ledri me Duan e kanë harruar të shkuarën dhe sot janë miq shumë të mirë.

Po ashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, Ledri ka kaluar ditë të bukura pushimi nën shoqërinë e babait të Dua Lipës, Dukagjinin dhe vëllain e saj, Gjinin.

Reperi nuk ka nguruar për të postuar foto dhe video të ndryshme nga udhëtimi në Ulqin dhe ku shkruan se ja ka kanë kaluar shumë bukur sot.

ImageImageImageImage