TAYNA DHE DAFINA KANË KOPJUAR DRAKE? Ja çfarë mendon Melinda për këngën e re të vajzave (VIDEO) – AlpeGossip
TAYNA DHE DAFINA KANË KOPJUAR DRAKE? Ja çfarë mendon Melinda për këngën e re të vajzave (VIDEO)

TAYNA DHE DAFINA KANË KOPJUAR DRAKE? Ja çfarë mendon Melinda për këngën e re të vajzave (VIDEO)

Pak ditë më parë Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye bye”, një këngë që është pëlqyer shumë nga publiku e ka arritur miliona shikime në Youtube.

Mirëpo me videon e fundit në Instagram, Melinda i ka akuzuar dy reperet për kopjim të këngës së Drake “Mob Ties”.

Bëhet fjalë për pjesën e fundit kur Tayna dhe Dafina bëjnë rap. Në video Melinda shfaqet duke dëgjuar këngën e Drake dhe në fund qesh me ironi.