Fansat "masakrojnë" blogeren me komente, ja detaji që kapën në foton e publikuar (Foto) - AlpeGossip
Fansat “masakrojnë” blogeren me komente, ja detaji që kapën në foton e publikuar (Foto)

Fansat “masakrojnë” blogeren me komente, ja detaji që kapën në foton e publikuar (Foto)

Fashion blogerja e famshme Chiara Ferragni është sulmuar në rrjetet sociale nga fansat e saj menjëherë pasi postoi një fotot me të voglin e saj, Leon.

Kur blogerja u nis me pushime mori me vete edhe syve për vogëlushin, dhe pikërisht këtu qëndron gabimi.

Duke dashur ta mbrojë nga rrezet e dëmshme të diellit, pa dashur i dëmtojnë shikimin.

(Chiara dhe vogëlushi i saj, Leo)

Madje edhe vetë mjekët pediatër  janë shprehur totalisht përdorimit të syzeve të diellit tek fëmijët nën 1 vjeç pasi vonojnë dhe dëmtojnë, qendrën e shikimit.  31-vjeçarja italiane është bërë e njohur për publikun që prej vitit 2009, vit në të cilin ajo hapi për herë të parë ‘’TheBlondeSalad.com’’, sitin e preferuar të shumë femrave, që vazhdon t’i sigurojë të ardhura marramendëse.