Dua Lipa veshi një fustan aq të tejdukshëm sa fansat po çmenden! (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa veshi një fustan aq të tejdukshëm sa fansat po çmenden! (FOTO)

Dua Lipa veshi një fustan aq të tejdukshëm sa fansat po çmenden! (FOTO)

Dua Lipa ka veshur fustanin e ëndrrave.

Këngëtarja shqiptare duket tejet tërheqëse në fotot e fundit, e veshur me një fustan të tejdukshëm që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Aktualisht Dua ndodhet në Paris të Francës dhe për këtë qytet kaq romantik, këngëtarja vendosi që të veshë “fustanin e ëndrrave”.

Fustani i tejdukshëm është i mbushur me pupla në pjesën fundore dhe atë të mëngëve, por më interesant është fakti që është i tejdukshëm dhe i shfaq linjat seksi bukuroshes brune.