AKOMA NUK E KENI PARË FILMIN “2 GISHT MJALTË”/ Këto janë pjesët më komike: Nga martesa… – AlpeGossip
AKOMA NUK E KENI PARË FILMIN “2 GISHT MJALTË”/ Këto janë pjesët më komike: Nga martesa…

AKOMA NUK E KENI PARË FILMIN “2 GISHT MJALTË”/ Këto janë pjesët më komike: Nga martesa…

Filmi “Dy gisht mjaltë”  është duke bërë namin  dhe duke qënduar edhe në qendër të vëmendjes.  Në filmin komedi morën pjesë aktorët më të mirë të ekranit shqiptar.

Nëpër rrjetet sociale nuk kanë munguar suprotet nga ndjekësit apo kolegët. Ka qenë evtë aktori Ermal Mamaqi që ak zgjedhur tu shtoj kureshtjen publikut duke publikuar  disa nga pjesët e filmit.

Dhe ne nuk e mohojm dot që kemi qeshur me lotë, mirëpo edhe fansat të cilët nuk kanë nguruar ta shohin filmin kanë publikuar disa nga pjesët komike.

Ja disa nga momentet më gazmore të filmit “Dy gisht mjaltë” për pjesën që akoma nuk e ka parë komedin.

View this post on Instagram

Pa dashuri…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

View this post on Instagram

Vallezimi i ciftit dmth…😎👰🤵♥️

A post shared by Elvana💚 (@onlyelvana) on

AlpeNews.al