Samanta siç e ka bërë zoti! Shfaqe ujë e sapun pa pikë grimi (FOTO) – AlpeGossip
Samanta siç e ka bërë zoti! Shfaqe ujë e sapun pa pikë grimi (FOTO)

Samanta siç e ka bërë zoti! Shfaqe ujë e sapun pa pikë grimi (FOTO)

Të akuzuara për transformimet ndër vite emrat e njohur të ekranit rrallë postojnë foto pa filtra dhe aq më tepër pa make up.
Por këtë herë këngëtarja e dashur e publikut shqiptar, Samanta Karavella ka publikuar një foto ku pozon mjaft origjinale.

E veshur me bluze të zezë dhe thjesht “ujë dhe sapun”, këngëtarja duket më e bukur se kurrë.

Këto foto shkaktojnë mjaft impakt tek fansat dhe këtë herë Samanta ka marrë rreagime pozitive.