E BUKUR DHE SENSUALE/ Luana Vjollca publikon fotot e reja nga seti i fundit dhe i “çmendi” të gjithë – AlpeGossip
E BUKUR DHE SENSUALE/ Luana Vjollca publikon fotot e reja nga seti i fundit dhe i “çmendi” të gjithë

E BUKUR DHE SENSUALE/ Luana Vjollca publikon fotot e reja nga seti i fundit dhe i “çmendi” të gjithë

Luana Vjollca konsiderohet si një ndër femrat më seksi të showbizit dhe jo pa të drejtë.

Së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë fansat me setin e ri fotografik dhe mesa duket fotot nuk kanë të ndalur.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi dhe sensuale e menjëherë reagimet te fansave kanë qenë të shumta.

Çdo herë Luana di si ti befasojë ndjekësit e saj!

View this post on Instagram

Breathe

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

/AlpeNews.al