Salsano suprizon Xhemin/ Ajo që bie më tepër në sy është… – AlpeGossip
Salsano suprizon Xhemin/ Ajo që bie më tepër në sy është…

Salsano suprizon Xhemin/ Ajo që bie më tepër në sy është…

Moderatori i “Portokalli” Salsano Rrapi ka publikuar në rrjete sociale një foto nga provat e spektaklit.
Në këtë foto ai shfaqet së bashku me bashkë-prezantuesen e tij Xhemi Shehu. Xhemin e shohim mjaft të qeshur e në formë dhe ajo që bie më tepër në sy është se tërësisht pa make-up. Nuk është hera e parë që Xhemin në përditshëmrinë e shohim “ujë dhe sapun”