ME HASHASH NË DORË DHE DUKE POZUAR/ Këto femra shqiptare VIP konsumuan drogë në publik (FOTO) – AlpeGossip
ME HASHASH NË DORË DHE DUKE POZUAR/ Këto femra shqiptare VIP konsumuan drogë në publik (FOTO)

ME HASHASH NË DORË DHE DUKE POZUAR/ Këto femra shqiptare VIP konsumuan drogë në publik (FOTO)

Hashashi, droga e cila tashmë nuk duket dhe aq taboo kur përmendet e përdoret, është kthyer në një nga ”trendet” e rradhës. Themi trend sepse kohët e fundit shumë personazhe publikë, përveç se e pinë, as nuk ngurrojnë ta bëjnë këtë gjë të ditur nëpër rrjete sociale.

Edhe pse VIP-et tona kanë shum ndjekës nga të cilët disa mund të jenë fëmijë ose adoleshentë (sepse e dimë, në kohët e tanishme nuk është aq e vështirë të hapësh një Instagram dhe të gënjesh për moshën), ky fakt nuk ka shërbyer si një pengesë që të mund ti ndajnë me fansat pëlqimet e tyre për këtë lloj droge.

Ndoshta akoma nuk e kanë kuptuar që për shumë fansa ato shërbejnë si influencuese. Më poshtë ne do t’ju prezantojmë me femrat VIP shqiptare të cilat kanë pirë hashash dhe nuk kanë ngurruar t’ja tregojnë të gjithëve.

Beatrix Ramosaj

Anxhelina Hadërgjonaj

Luana Vjollca

Einxhel Shkira

Enca Haxhia

Françeska Jaçe (e cila fillimisht nuk e postoi vetë, u kap mat nga paparacët dhe pas kësaj, publikoi video duke e pirë)