E FIKSUAR PAS TATUAZHEVE/ Ariana Grande e mbyll vitin 2018 me një të ri (FOTO) – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS TATUAZHEVE/ Ariana Grande e mbyll vitin 2018 me një të ri (FOTO)

E FIKSUAR PAS TATUAZHEVE/ Ariana Grande e mbyll vitin 2018 me një të ri (FOTO)

Ariana Grande pati një vit me shumë ulje dhe ngritje në jetën e saj private dhe jo vetëm. Në përfundim të vitit 2018 ajo vendosi të bëjë një tatuazh të ri.

Në tatuazhin e realizuar nga Mira Mariah thuhet: “Le të këndojmë në gjuhën japoneze”. Ishte vetë këngëtarja, e cila e ndau këtë me ndjekësit e saj duke publikuar disa foto në ‘Instagram’.

Nuk e dime ende domethënien e vërtetë të këtij tatuazhi, por shpresojmë që me kalimin e kohës ta zbulojë vetë Ariana këtë gjë.