PA KOMPLEKSE/ Fifi e thotë “troç”: Ja për të cilin të ftuar jam shtirur sepse nuk e duroja dot – AlpeGossip
PA KOMPLEKSE/ Fifi e thotë “troç”: Ja për të cilin të ftuar jam shtirur sepse nuk e duroja dot

PA KOMPLEKSE/ Fifi e thotë “troç”: Ja për të cilin të ftuar jam shtirur sepse nuk e duroja dot

Ishin të ndryshme deklaratat që u bënë gjatë ‘Shiko kush luan’ natën e djeshme.

E tillë ishte dhe ajo e Fifit, e cila u pyet se kush ishte personazhi i ftuar në emision që nuk e ka duruar dot, por është shtirur për hir të lojës. Ajo nuk hezitoi aspak të përgjigjet duke thënë menjëhere emrin e reperes së re, Rina Balaj.

Përgjigja e Fifit ishte e shpejtë dhe e prerë pa dashur të lërë në pritje teleshikuesit.
Le te shpresojmë se kjo deklaratë nuk do të sjellë një “lumë” ‘diss-esh’ të tjera mes këngëtareve.