SUPER INTERPRETIM/ 15 vjeçarja nga Rumania këndon këngën e Rona Nishliut (VIDEO) - AlpeGossip
SUPER INTERPRETIM/ 15 vjeçarja nga Rumania këndon këngën e Rona Nishliut (VIDEO)

SUPER INTERPRETIM/ 15 vjeçarja nga Rumania këndon këngën e Rona Nishliut (VIDEO)

Konkurrentja 15-vjeçare në “X Factor Romania”, Doinita Lonita, ka mahnitur jurinë me interpretimin e këngës “Suus” të Rona Nishliut.

Ndonëse kanë kaluar 6-vite nga paraqitja e Rona Nishliut në Eurovision, performanca e saj duket se nuk harrohet.

Konkurentja e ka këndyar në shqip mjaft mirë këngën e Ronës dhe kjo ka habitur jurinë.

Për më tepër ndiqni videon!