“Mjaft kopjove Noizyn, bëj ndonjë gjë vetë”/ Shikoni si ju përgjigj kritikuesit vajza e Sabianit (FOTO) – AlpeGossip
“Mjaft kopjove Noizyn, bëj ndonjë gjë vetë”/ Shikoni si ju përgjigj kritikuesit vajza e Sabianit (FOTO)

“Mjaft kopjove Noizyn, bëj ndonjë gjë vetë”/ Shikoni si ju përgjigj kritikuesit vajza e Sabianit (FOTO)

Pas largimit të Encës nga OTR, pjesë e grupit u bë edhe vajza e këngëtarit, Sabian. Edhe pse pritej që Keisi të realizonte këngë apo klip, diçka e tillë nuk ndodhi. E sheh shpesh në shoqërinë e djemve të OTR dhe biondja simpatike ka qenë thjeshtë figurante në njërin nga klipet e Noizyt. Por edhe disa nga ndjekësit e saj, mendojnë se ajo nuk po bën asgjë vetë, por përsërit tekstet e reperit. Njëri prej tyre madje i ka lënë një koment pikant: ‘Thuaj ndonjë gjë nga vetja dhe jo tekstet e Noizyt. Bëhu vetja, ok? ‘.

Përgjigjia e Keisit ka qenë thjeshtë: ‘Ok’.me siguri djali nuk e ka kuptuar ironinë.